LED PANEL ÜVEG SZÖGLETES 18W 2700K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 18W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700 |
| Fényáram : | 1440lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:200/H:40/D1:180 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL KEREK 12W 2700K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99LED972WWE
Rendelhető 2-5 nap
11.717 Ft
LED PANEL 48W 6400K 295X1195MM UGR<19 FEHÉR KERET
Cikkszám:92PANEL029CW
Rendelhető 2-5 nap
11.644 Ft
