LED PANEL ÜVEG SZÖGLETES 6W 2700K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 6W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700 |
| Fényáram : | 480lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:97/H:40/D1:77 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Proma 24W 4000K kerek felületre szerelhető LED panel, fekete
Cikkszám:V0775
Rendelhető 2-5 nap
5.600 Ft
LED PANEL KEREK 21W 4000K SZABÁLYOZHATÓ SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED617D
Rendelhető 2-5 nap
5.651 Ft
