LED PEAR A60 10W E27 2700K 120LM/W HIGH EFFICIENCY
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 10W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 1200lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Fényforrás színe : | Meleg fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:60/H:108 |
| Garancia : | 3+2 |
| *Megjegyzés : | High Efficiency |
| Modell : | LED PEAR |
| Dimmerek : | No |
| Luminous efficiency : | 120lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED KÖRTE A60 10W E27 6400K 120LM/W MAGAS HATÉKONYSÁGÚ
Cikkszám:99LED795HE
Rendelhető 2-5 nap
612 Ft
