LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 12W 4000K 600MM SZÜRKE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 12W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:600/H:72/W:48.8 |
| Test színe : | Szürke |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | S48 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 95lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 12W 4000K 600MM FEKETE
Cikkszám:99FM604012-BL
Rendelhető 2-5 nap
10.050 Ft
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S77 24W 4000K 600MM SZÜRKE
Cikkszám:99BM604024-GR
Rendelhető 2-5 nap
9.763 Ft
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S77 24W 4000K 600MM FEKETE
Cikkszám:99BM604024-BL
Rendelhető 2-5 nap
9.763 Ft
ULTRA THIN LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S36 20W 4000K FEHÉR
Cikkszám:99SM36S4020-WH
Rendelhető 2-5 nap
10.625 Ft
