LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 12W 4000K 600MM SZÜRKE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 12W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1140lmlm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Méretek (mm) : | L:600/W1:70/W2:47.8/H:22.4 |
| Test színe : | Szürke |
| Garancia : | 3+2 |
| *Megjegyzés : | +INVERTERREL |
| Modell : | S48 |
| Alak : | Négyszögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 95lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ELMARK LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 1500mm 50W 3000K FEKETE
Cikkszám:99PFM1505030-BL
Rendelhető 2-5 nap
42.541 Ft
ELMARK LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 1500mm 50W 3000K FEHÉR
Cikkszám:99PFM1505030-WH
Rendelhető 2-5 nap
42.541 Ft
ELMARK LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 1500mm 50W 4000K FEKETE
Cikkszám:99PFM1505040-BL
Rendelhető 2-5 nap
42.541 Ft
ELMARK LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 1500mm 50W 4000K FEHÉR
Cikkszám:99PFM1505040-WH
Rendelhető 2-5 nap
42.541 Ft
ELMARK LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 600mm 24W 3000K FEHÉR + EMERGENCY KIT
Cikkszám:99PFM602430-WHE
Rendelhető 2-5 nap
44.918 Ft
ELMARK LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 600mm 24W 4000K FEKETE + EMERGENCY KIT
Cikkszám:99PFM602440-BLE
Rendelhető 2-5 nap
44.918 Ft
ELMARK LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 600mm 24W 4000K FEHÉR + EMERGENCY KIT
Cikkszám:99PFM602440-WHE
Rendelhető 2-5 nap
44.918 Ft
ELMARK LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 600mm 24W 3000K FEKETE + EMERGENCY KIT
Cikkszám:99PFM602430-BLE
Rendelhető 2-5 nap
44.918 Ft
