LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S77 24W 4000K 600MM FEKETE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 24W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 2280lmlm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Méretek (mm) : | L:600/W1:98.5/W2:77.5/H:27 |
| Test színe : | Fekete |
| Garancia : | 3+2 |
| *Megjegyzés : | +INVERTERREL |
| Modell : | S77 |
| Alak : | Négyszögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 95lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S77 24W 4000K 600MM SZÜRKE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99BM604024-GRE
Rendelhető 2-5 nap
45.324 Ft
ELMARK LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ 1500mm 50W 3000K FEKETE
Cikkszám:99POM1505030-BL
Rendelhető 2-5 nap
45.323 Ft
ELMARK LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ 1500mm 50W 3000K FEHÉR
Cikkszám:99POM1505030-WH
Rendelhető 2-5 nap
45.323 Ft
ELMARK LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ 1500mm 50W 4000K FEKETE
Cikkszám:99POM1505040-BL
Rendelhető 2-5 nap
45.323 Ft
ELMARK LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ 1500mm 50W 4000K FEHÉR
Cikkszám:99POM1505040-WH
Rendelhető 2-5 nap
45.323 Ft
ELMARK LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 600mm 24W 3000K FEKETE + EMERGENCY KIT
Cikkszám:99PFM602430-BLE
Rendelhető 2-5 nap
44.918 Ft
ELMARK LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 600mm 24W 3000K FEHÉR + EMERGENCY KIT
Cikkszám:99PFM602430-WHE
Rendelhető 2-5 nap
44.918 Ft
ELMARK LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 600mm 24W 4000K FEKETE + EMERGENCY KIT
Cikkszám:99PFM602440-BLE
Rendelhető 2-5 nap
44.918 Ft
