LED PROFILE SURFACE S48 20W 4000K 1000MM GREY
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 20W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Átlagos élettartam : | 20000H |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:1000/H:72/W:48.8 |
| Test színe : | Grey |
| Garancia : | 2+0 |
| Luminous efficiency : | 95lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PROFILE RECESSED S77 24W 4000K 1200MM WHITE
Cikkszám:99BM1204024-WH
Rendelhető 2-5 nap
13.378 Ft
LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S77 24W 4000K 600MM FEHÉR
Cikkszám:99OM604024-WH
Rendelhető 2-5 nap
13.043 Ft
LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S77 24W 4000K 600MM SZÜRKE
Cikkszám:99OM604024-GR
Rendelhető 2-5 nap
13.043 Ft
ULTRA THIN LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S36 18W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99FM36S4018-GR
Rendelhető 2-5 nap
13.538 Ft
