LED PROFILE SURFACE S48 24W 6500K 1200MM WHITE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 24W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6500 |
| Átlagos élettartam : | 20000H |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:1200/H:72/W:48.8 |
| Test színe : | White |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | S48 |
| Szerelési módszer : | Surface mounting |
| Luminous efficiency : | 95lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PROFILE RECESSED S77 32W 4000K 1500MM WHITE
Cikkszám:99BM1504032-WH
Rendelhető 2-5 nap
14.891 Ft
LED PROFILE RECESSED S77 32W 4000K 1500MM BLACK
Cikkszám:99BM1504032-BL
Rendelhető 2-5 nap
15.098 Ft
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 32W 4000K 1500MM FEHÉR
Cikkszám:99FM1504032-WH
Rendelhető 2-5 nap
15.120 Ft
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 24W 4000K 1200MM SZÜRKE
Cikkszám:99FM1204024-GR
Rendelhető 2-5 nap
13.680 Ft
ULTRA THIN LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S36 18W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99FM36S4018-GR
Rendelhető 2-5 nap
13.538 Ft
