LED PROFILE SURFACE S77 12W 4000K 600MM BLACK
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 12W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Átlagos élettartam : | 20000H |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:600/H:100/W:77 |
| Test színe : | Black |
| Garancia : | 2+0 |
| Luminous efficiency : | 95lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PROFILE RECESSED S48 20W 4000K 1000MM WHITE
Cikkszám:99FM1004020-WH
Rendelhető 2-5 nap
12.420 Ft
LED PROFILE RECESSED S48 24W 6500K 1200MM BLACK
Cikkszám:99FM1206524-BL
Rendelhető 2-5 nap
11.887 Ft
