LED PROFILE SURFACE S77 48W 6500K 1200MM WHITE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 48W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6500 |
| Átlagos élettartam : | 20000H |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:1200/H:100/W:77 |
| Test színe : | White |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | S77 |
| Szerelési módszer : | Surface mounting |
| Luminous efficiency : | 95lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S77 64W 4000K 1500MM FEKETE
Cikkszám:99BM1504064-BL
Rendelhető 2-5 nap
19.931 Ft
LED PROFILE RECESSED S77 64W 6500K 1500MM BLACK
Cikkszám:99BM1506564-BL
Rendelhető 2-5 nap
18.595 Ft
LED PROFILE RECESSED S77 48W 6500K 1200MM BLACK
Cikkszám:99BM1206548-BL
Rendelhető 2-5 nap
18.279 Ft
BELSŐ SAROK AZ ELMARK PROFILHOZ süllyesztett 4000K BL FEHÉR
Cikkszám:99PFMI40-WH
Rendelhető 2-5 nap
20.498 Ft
L-CONNECTOR FOR ELMARK PROFILE RECESSED 3000K FEKETE
Cikkszám:99PFML30-BL
Rendelhető 2-5 nap
20.498 Ft
L-CONNECTOR FOR ELMARK PROFILE RECESSED 3000K FEHÉR
Cikkszám:99PFML30-WH
Rendelhető 2-5 nap
20.498 Ft
