STELLAR HELIOS30 LED FÉNYSZÓRÓ 30W 5000-5500K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 30W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500 |
| Fényáram : | 2400lm |
| Átlagos élettartam : | 15000h |
| Fényforrás színe : | Fehér |
| Márka : | STELLAR |
| Méretek (mm) : | L:161/W:109/H:38 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | HELIOS |
| Érzékelők : | Nem |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
