Led Tri-proof, IP65 vízálló ipari lámpa, 150 cm, 74W, 7450 lumen, 58mm, 4000K
Leírás és Paraméterek
| Feszültség | AC170-240V |
| Fogyasztás | 74W |
| Fényáram | 7450 lumen |
| Fényintenzitás | 1M: 1660 |
| Szín | 4000 kelvin |
| Világítási szög | 120° |
| Védettség | IP65 |
| Méret | 152*82*47mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED pormentes armatúra 4000K 6900 lm 46W BALWIR IP65
Cikkszám:FAMA-5900280987877-C17HLB1504604K
Rendelhető 2-5 nap
21.827 Ft
LED pormentes armatúra Alwir 4000K 7800lm 52W IP65
Cikkszám:FAMA--C17HLA21505204K
Rendelhető 2-5 nap
24.446 Ft
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(1500MM) 2X24W 6200K-6500K IP65
Cikkszám:9BM224LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
18.876 Ft
Lineáris lámpa RX-T 1200 36W 5000K szabályozható fényerejű
Cikkszám:V5481
Rendelhető 2-5 nap
18.200 Ft
