KENYÉRPULT VILÁGÍTÓ LED FÉNYCSŐ 18W 1200mm T8
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 18W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Foglalat : | G13 |
| Fényáram : | 1620lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:1200/D:26 |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | LED TUBE T8 |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 300° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED TUBE T8 ELMARK 24W 4000K 150LM/W HIGH EFFICIENCY
Cikkszám:99LED448MHE
Rendelhető 2-5 nap
3.069 Ft
