LED FALI LÁMPA 4X1W 4000K IP54 FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 4x1W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 4x80lmlm |
| Méretek (mm) : | 110x75 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Sugárzási szög : | 80lm/W |
| Fényforrás típusa | Foglalatos |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF05 LED KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA 6W 4000K IP65 FEHÉR
Cikkszám:96GRFLED05-WH
Rendelhető 2-5 nap
10.905 Ft
