LEDES KERTI LÁMPÁK GRF9616 3W 230V 4000K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 3W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000-4300 |
| Fényáram : | 210lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | W:73/H:112 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | GRF |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
