LEDES MŰANYAG NÉGYZET ALAKÚ SPOTVILÁGÍTÁS PAR 16 5.5W 2700-3000K FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 5.5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700 |
| Fényáram : | 440lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:93/D1:73/H:109 |
| Test színe : | Fehér |
| Típus : | Small downlights |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LEDES MŰANYAG NÉGYZET ALAKÚ SPOTVILÁGÍTÁS PAR 16 5.5W 4000-4300K FEHÉR
Cikkszám:92S105WH-W
Rendelhető 2-5 nap
1.570 Ft
BOUTIQUE BEÉPÍTHETŐ MINI LED ÁTLÁTSZÓ 3W 6000-6400K
Cikkszám:99JR1202CW-GL
Rendelhető 2-5 nap
1.568 Ft
LEDES MŰANYAG KEREK SPOTVILÁGÍTÁS PAR 16 5.5W 4000-4300K FEHÉR
Cikkszám:92R105WH-W
Rendelhető 2-5 nap
1.545 Ft
LEDES MŰANYAG KEREK SPOTVILÁGÍTÁS PAR 16 5.5W 2700-3000K FEHÉR
Cikkszám:92R105WW-W
Rendelhető 2-5 nap
1.680 Ft
SA-70 SPOTVILÁGÍTÁS ALUÖNTVÉNY TEST SZATÉN NIKKEL 12V MR16 LÁMPÁHOZ
Cikkszám:9270-SN
Rendelhető 2-5 nap
1.504 Ft
