GRF9617 LESZÚRHATÓ KERTI LÁMPA LED 5W 230V 5500-6000K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Teljesítmény : | 5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500-6000 |
| Fényáram : | 360lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:265/W:25/H:130 |
| Az anyag típusa : | PP/PC |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | GRF |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Luminous efficiency : | 72lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
