LIBRA50 LED FLOODLIGHT 50W 3000K IP66
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP66 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 50W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 6500lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Fényforrás színe : | Meleg fehér |
| Méretek (mm) : | L: 208/230mm/ H: 225/268mm |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | LIBRA |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Energy efficiency (EN60434) : | 130lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED reflektor SMD Tiga szett, háromlábú állvánnyal, 3x50W, 4500K
Cikkszám:V1549
Rendelhető 2-5 nap
25.760 Ft
Mola2 SMD LED reflektor készlet, háromlábú, 2x50W, 4500
Cikkszám:XD-FL100NX
Rendelhető 2-5 nap
21.840 Ft
OMEGA50 LED FLOODLIGHT WITH SENSOR 50W 5500K IP65
Cikkszám:98OMEGA50SBLCW
Rendelhető 2-5 nap
12.546 Ft
LED fényvető LFX 50W 4000K 4500LM IP65 mozgásérzékelővel FEHÉR
Cikkszám:FAMA-5900280978424-C65LFX050WH4KPIR
Rendelhető 2-5 nap
12.397 Ft
