LIVIA 160 LED MENNYEZETI LÁMPA 10W CCT 4000K IP55 SZÜRKE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Teljesítmény : | 10W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000/4000/6500 |
| Foglalat : | GX53 |
| Fényáram : | 1200lm |
| Fényforrás színe : | Adjustable |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:160/H:100 |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED GX53 |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 120lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LIVIA 160 LED MENNYEZETI LÁMPA 10W CCT 4000K IP55 FEHÉR
Cikkszám:95LIVIA160-WH
Rendelhető 2-5 nap
20.578 Ft
LIVIA 160 LED MENNYEZETI LÁMPA 10W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:95LIVIA160-BL
Rendelhető 2-5 nap
20.578 Ft
