LIVIA 180 LED MENNYEZETI LÁMPA 15W 4000K IP55 SZÜRKE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Teljesítmény : | 15W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 1800lm |
| Méretek (mm) : | D:180/H:200 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED IZZÓ |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Az anyag típusa : | Resin |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 120lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LIVIA 180 LED MENNYEZETI LÁMPA 15W 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:95LIVIA180-BL
Rendelhető 2-5 nap
24.975 Ft
LIVIA 180 LED MENNYEZETI LÁMPA 15W 4000K IP55 FEHÉR
Cikkszám:95LIVIA180-WH
Rendelhető 2-5 nap
24.975 Ft
DL-044 SPOT LÁMPATEST 2XGU10 NÉGYZET BILLENTHETŐ FEKETE/FEHÉR
Cikkszám:92DL044S2-BLWH
Rendelhető 2-5 nap
24.310 Ft
FLCOM LED SPOTLÁMPA FELÜLETRE 40W 230V 4000K 60° FEKETE
Cikkszám:92FLCOM4040-BL
Rendelhető 2-5 nap
23.539 Ft
