LIVIA 90 LED MENNYEZETI LÁMPA 6W CCT IP55 FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Teljesítmény : | 6W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700/4000 |
| Foglalat : | GU10 |
| Fényáram : | 600lm |
| Méretek (mm) : | D:96/H:105 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED IZZÓ |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Az anyag típusa : | Resin |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
DL-044 SPOT LÁMPATEST 1XGU10 NÉGYZET BILLENTHETŐ ARANY/FEHÉR
Cikkszám:92DL044S1-GDWH
Rendelhető 2-5 nap
14.730 Ft
DL-044 SPOT LÁMPATEST 1XGU10 NÉGYZET BILLENTHETŐ ARANY/FEKETE
Cikkszám:92DL044S1-GDBL
Rendelhető 2-5 nap
14.730 Ft
FELÜLETRE VALÓ LINEÁRIS LÁMPA EL-14 10W 3000K, FEHÉR ÉS FEKETE
Cikkszám:92EL141030-WHBK
Rendelhető 2-5 nap
14.215 Ft
FELÜLETRE VALÓ LINEÁRIS LÁMPA EL-14 10W 4000K, FEHÉR ÉS FEKETE
Cikkszám:92EL141040-WHBK
Rendelhető 2-5 nap
14.215 Ft
