LORENZA 150 LED FALI LÁMPA 3.2W CCT 4000K IP55 FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Teljesítmény : | 3.2W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000/4000/6500 |
| Foglalat : | R7s |
| Fényáram : | 400lm |
| Fényforrás színe : | Adjustable |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:150/H:150/W:45 |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 125lm/W |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ABRAM 150 LED FALI LÁMPA 3.2W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:95ABRAM150-BL
Rendelhető 2-5 nap
12.136 Ft
ABRAM 150 LED FALI LÁMPA 3.2W CCT 4000K IP55 SZÜRKE
Cikkszám:95ABRAM150-GR
Rendelhető 2-5 nap
12.136 Ft
LORENZA 150 LED FALI LÁMPA 3.2W CCT 4000K IP55 SZÜRKE
Cikkszám:95LORENZA150-GR
Rendelhető 2-5 nap
12.136 Ft
FRANCA 90 2L KÜLTÉRI FALI LÁMPA 2XGU10 CCT IP55 SZÜRKE
Cikkszám:96FRANCA902L-GR
Rendelhető 2-5 nap
12.119 Ft
Kültéri falra szerelhető lámpatest, fekete, LED 2x3W, 4000K, IP54 lefelé és felfelé is világít
Cikkszám:DEL1553
Raktáron
12.180 Ft
