MARCELLA CSILLÁR LED 42W 3000K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Teljesítmény : | 42W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 2940lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:740/W:520/H:1500 |
| Test színe : | Ezüst |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Fényforrások száma : | 4 |
| Az anyag típusa : | Alumínium/PC |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | MARCELLA |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
