MODENA-LS LED COB MODULE 5W 3000K 24° IP20 BRASS
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Teljesítmény : | 5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 310lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:44.3/W:44.3/H:63 |
| Test színe : | Brass |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Az anyag típusa : | Aluminum/PC |
| Garancia : | 3+2 |
| Szerelési módszer : | Recessed |
| Luminous efficiency : | 62lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
MODENA-LS LED COB MODULE 5W 3000K 24° IP20 BLACK
Cikkszám:92MODLS0530-BL
Rendelhető 2-5 nap
11.599 Ft
MODENA-LS LED COB MODULE 5W 3000K 24° IP20 WHITE
Cikkszám:92MODLS0530-WH
Rendelhető 2-5 nap
11.599 Ft
MODENA-DR LED COB MODULE 5W 3000K 24° IP20 WHITE
Cikkszám:92MODDR0530-WH
Rendelhető 2-5 nap
12.134 Ft
MODENA-SS LED COB MODULE 5W 3000K 24° IP20 WHITE
Cikkszám:92MODSS0530-WH
Rendelhető 2-5 nap
12.134 Ft
MODENA-SS LED COB MODULE 5W 3000K 24° IP20 BLACK
Cikkszám:92MODSS0530-BL
Rendelhető 2-5 nap
12.134 Ft
