NAPELEMES FALI LED LÁMPA 0.8W IP44
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Teljesítmény : | 0.8W |
| Fényáram : | 30lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:100/W:100/H:100 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Akkumulátor : | LiFePO4/800mAh 18500 4.5V |
| Az akkumulátor kapacitása : | 8h |
| Az anyag típusa : | Plastic |
| Garancia : | 2+0 |
| Szerelési módszer : | Falra szerelés |
| Dimmerek : | No |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Home MX649S napelemes kerti lámpa, süni villanykörtével, 1 db melegfehér filament LED, 300 mAh akkumulátor, 899 g, műgyanta MX649S
Cikkszám:SOMOGYI-5999084969936
Rendelhető 2-5 nap
6.290 Ft
Home MX661 napelemes kerti lámpa, öntözőkanna, leszúrható, 1 db melegfehér LED + 36 db melegfehér microLED, öntözést imitáló féyneffekt, fém, 465 g MX661
Cikkszám:SOMOGYI-5999084970086
Rendelhető 2-5 nap
6.290 Ft
LED napelemes lámpa, vékony, 210 LED-es PIR érzékelős távirányítóval
Cikkszám:V9271
Raktáron
6.720 Ft
