PIR3-RF intelligens mozgásérzékelő
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Méretek (mm) : | 40x35x28mm |
| Test színe : | Fehér |
| Akkumulátor : | CR2450 (3V) |
| Típus : | Wi-Fi / RF smart motion sensor |
| Garancia : | 3+0 |
| Trigger distance : | ≤8m (indoor space) |
| Angle of detection : | 100° |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Wi-Fi okos /smart dugalj, 1db aljzat, max. 3680W, fogyasztásmérő funkcióval, alkalmazással vezérelhető
Cikkszám:STI1735
Raktáron
8.289 Ft
LED körte 10W E27 806lm fényforrás 270fok Ra80 230V RGBW+CCT, Smart Wi-fi szabályozható fényerő
Cikkszám:DEL1629
Rendelhető 2-5 nap
4.430 Ft
LED GU10 5,5W 400lm 2700-6500K fényforrás 120fokos Ra80 230V CCT, Smart Wi-fi, szabályozható fényerő
Cikkszám:DEL1630
Rendelhető 2-5 nap
3.600 Ft
