Leírás és Paraméterek
| Modell | RAY |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 10W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 890 |
| Luminous efficiency | 89lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Sugárzási szög | 90° |
| Test színe | Szürke |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP67 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Alumínium/Rozsdamentes acél |
| Méretek (mm) | 90x150 |
| Garancia |
|
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
CECI 90 LEDES JÁRÓFELÜLETBE SÜLLYESZTETT LÁMPATEST 3.5W 4000K IP67 FEKETE
Cikkszám:96CECI90-BL
Rendelhető 2-5 nap
20.051 Ft
CECI 90 LEDES JÁRÓFELÜLETBE SÜLLYESZTETT LÁMPATEST 3.5W 4000K IP67 SZÜRKE
Cikkszám:96CECI90-GR
Rendelhető 2-5 nap
20.051 Ft
