Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény | 4x288/576W |
| Üzemi feszültség | 12-24V |
| Irányítószám | IP20 |
| Discount Group | C |
| Kimeneti áram | 4x6A |
| Méretek (mm) | 81x64x24 |
| Márka | ELMARK |
| Csatornák | 4 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
