Leírás és Paraméterek
| Típus | Kis mélysugárzók |
| Modell | SA-70V |
| Névleges feszültség | 12V |
| Teljesítmény | 50W max. |
| Foglalat | GU5.3 |
| Fényforrások száma | 1 |
| Tartalmazza a fényforrást | No |
| Test színe | Chrome |
| Alak | Kerek |
| Irányítószám | IP20 |
| Discount Group | F |
| Méretek (mm) | D:86/H:29/D1:60 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GL120E FÜRDŐSZOBAI MÉLYSUGÁRZÓ IP 44, SZATÉN NIKKEL 1XE27
Cikkszám:929944120E4-TCH
Rendelhető 2-5 nap
687 Ft
SA-70V SPOTVILÁGÍTÁS ALUÖNTVÉNY TEST ANTIK RÉZ 12V MR16 LÁMPÁHOZ
Cikkszám:9270V-AB
Rendelhető 2-5 nap
690 Ft
