SAURO LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 10W 4000K IP55 800mm FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Teljesítmény : | 10W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Foglalat : | GX53 |
| Fényáram : | 1200lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:150/H:800 |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Garancia : | 3+2 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Luminous efficiency : | 120lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ESTER LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 10W 4000K IP55 800mm FEKETE
Cikkszám:95ESTER800-BL
Rendelhető 2-5 nap
39.046 Ft
ESTER LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 10W 4000K IP55 800mm SZÜRKE
Cikkszám:95ESTER800-GR
Rendelhető 2-5 nap
39.046 Ft
ESTER LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 10W 4000K IP55 480mm FEKETE
Cikkszám:95ESTER500-BL
Rendelhető 2-5 nap
34.121 Ft
ESTER LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 10W 4000K IP55 480mm SZÜRKE
Cikkszám:95ESTER500-GR
Rendelhető 2-5 nap
34.121 Ft
