SETDC6024 TÁPEGYSÉG 60W 230VAC/24VDC IP66
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP66 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 60W |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:180/W:56/H:34 |
| Kimeneti feszültség : | 24V DC |
| Bemeneti feszültség : | 230V AC |
| Garancia : | 3+0 |
| Dimmerek : | No |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
SETDC10024 SZABÁLYOZHATÓ LED VEZÉRLŐ 100W 230VAC/24VDC
Cikkszám:99SETDC10024IP20D
Rendelhető 2-5 nap
9.269 Ft
ELMARK LED DRIVER SETDC 150W 230VAC/ 24VDC IP20
Cikkszám:99SET15024IP20S
Rendelhető 2-5 nap
10.129 Ft
