SKY TL2211 LED SÍNES LÁMPATEST 15W 6400K 90° FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 15W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6400 |
| Fényáram : | 1275lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:100/H:160/L:230 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Típus : | 4 lines |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | SKY TL22xx |
| Szerelési módszer : | On track rail- 4 lines |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 85lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
TL5030 COB SÍNES LÁMPATEST 30W 220-240V 6400K 36° SZÜRKE
Cikkszám:93TL5030CW-GR
Rendelhető 2-5 nap
6.914 Ft
SKY TL2032 SÍNES LÁMPATEST 6.5W 6400K 2LINES FEHÉR
Cikkszám:93TL2032CW-WH
Rendelhető 2-5 nap
6.736 Ft
SKY TL2032 SÍNES LÁMPATEST 6.5W 4000K 2LINES FEHÉR
Cikkszám:93TL2032W-WH
Rendelhető 2-5 nap
6.736 Ft
SKY TL809 SÍNRE SZERELHETŐ ÜRES LÁMPATEST Е27 FEKETE
Cikkszám:93TL809-BL
Rendelhető 2-5 nap
6.736 Ft
SKY TL2032 SÍNES LÁMPATEST 6.5W 2700K 2LINES FEHÉR
Cikkszám:93TL2032WW-WH
Rendelhető 2-5 nap
6.736 Ft
Függesztett lámpatest, 1 fázisú GU10 Keon sín, 1m, fekete
Cikkszám:V8841
Rendelhető 2-5 nap
7.000 Ft
TL5020 COB SÍNES LÁMPATEST 20W 220-240V 2700K 36° SZÜRKE
Cikkszám:93TL5020WW-GR
Rendelhető 2-5 nap
6.611 Ft
