SOLAR GROUND LIGHT 5W 6000K IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Teljesítmény : | 5W |
| Fényáram : | 78lmlm |
| Méretek (mm) : | L:60/H:260 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Akkumulátor : | 2Ah, 3.7V LiFePO4 18650 |
| Az anyag típusa : | ABS + Fiber |
| Garancia : | 2+0 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Érzékelők : | Nem |
| Dimmerek : | No |
| Napelem : | 6V/1.5W Polycristalline |
| Duration of work (h) : | 8-12h |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Entac LED Szolár Utcai Lámpa Távirányítóval, Mozgásérzékelővvel Autamata Dimm funkcióval, 500lm
Cikkszám:ESSL-RC-PIRDIM-500LM
Raktáron
10.800 Ft
Napelemes LED girland 10m 10x E12 2700K távirányítóval
Cikkszám:V0358
Raktáron
-21%
