NAPELEMES GYEPLÁMPA 3W IP44, FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Teljesítmény : | 3W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 330lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:145/H:182 |
| Test színe : | Black |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Akkumulátor : | 1200mAh removable |
| Az anyag típusa : | ABS/PC |
| Garancia : | 2+0 |
| Érzékelők : | No |
| Napelem : | 5V/ 2W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED utcai napelemes lámpa 270W IP65 PIR 6000K távirányítóva
Cikkszám:V1354
Rendelhető 2-5 nap
28.000 Ft
