SOLAR LED STREET LIGHT WITH SENSOR 30W IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Teljesítmény : | 30W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6800-7200 |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:207/H:384/W:57 |
| Test színe : | Black |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Akkumulátor : | 3.2V/3000mAh |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | SOLAR |
| Érzékelők : | Igen |
| Napelem : | 6V/7W |
| Sugárzási szög : | 120 ° |
| Luminous efficiency : | 12lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Home MXNV3 napvitorla, 140 LED, napelem, 8 program, IP44, polietilén HDPE, 1 x 1,2 V AA NiMH 1000 mAh akkumulátor, tartozék rögzítők, kül- és beltéri MXNV3
Cikkszám:SOMOGYI-5999084963538
Raktáron
15.290 Ft
