SOLAR WALL LAMP 15W IP65 WITH SENSOR, BLACK
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Teljesítmény : | 15W |
| Színhőmérséklet (K) : | CCT: 3000/4000/6500 |
| Fényáram : | 2000lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | 294x236 |
| Test színe : | Black |
| Akkumulátor : | 32700, 19.2Wh |
| Az anyag típusa : | ABS+PC, anti-UV, V0Fireproof |
| Garancia : | 3+0 |
| Napelem : | Monocrystal 6W, DC4.5V |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Posti LED lámpához magasító toldóelem, 100 cm-es, csavarokkal
Cikkszám:V0334
Rendelhető 2-5 nap
44.800 Ft
MONOKRISTÁLYOS NAPELEM+ REFLEKTOR RADAR SENSOR 1100lm IP65
Cikkszám:98SOL302
Rendelhető 2-5 nap
46.769 Ft
