Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 15W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 1050lm |
| Luminous efficiency | 70lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Sugárzási szög | 24° |
| Test színe | Fehér |
| Alak | Szögletes |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP44 |
| Discount Group | C |
| Csavarnyílás átmérője | 120x120 mm |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Dimmerek | No |
| Méretek (mm) | L:138/W:138/H:98 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED DOWN LIGHT 18W, 4000K, 36° DEEP ROUND DIMMABLE
Cikkszám:92M6215W366020
Rendelhető 2-5 nap
14.802 Ft
LED DOWN LIGHT 18W, 4000K, 60° DEEP ROUND DIMMABLE
Cikkszám:92M6215W606020
Rendelhető 2-5 nap
14.802 Ft
LED SPOTVILÁGÍTÁS 12W 230V 4000К D150mm+INVERTERREL
Cikkszám:92DL1240-WHE
Rendelhető 2-5 nap
14.716 Ft
LED DOWN LIGHT 18W, 4000K, 36° PIN-HOLE DIMMABLE
Cikkszám:92M6215W366255
Rendelhető 2-5 nap
14.982 Ft
