SQUARE LED SPOT LIGHT 30W 230V 3000K WH+EMERGENCY KIT
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 30W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 2100lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:176/W:176/H:138 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 160x160 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
SQUARE LED SPOT LIGHT 30W 230V 4000K WH+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL82F3040-WHE
Rendelhető 2-5 nap
40.133 Ft
DOUBLE LED MOVABLE SPOT LIGHT 2X30W 230V 3000K BLACK
Cikkszám:92DL82F6030-BL
Rendelhető 2-5 nap
40.955 Ft
DOUBLE LED MOVABLE SPOT LIGHT 2X30W 230V 4000K BLACK
Cikkszám:92DL82F6040-BL
Rendelhető 2-5 nap
40.955 Ft
SQUARE LED SPOT LIGHT 30W 230V 3000K BL+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL82F3030-BLE
Rendelhető 2-5 nap
41.419 Ft
SQUARE LED SPOT LIGHT 30W 230V 4000K BL+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL82F3040-BLE
Rendelhető 2-5 nap
41.419 Ft
DOUBLE LED MOVABLE SPOT LIGHT 2X30W 230V 3000K WHITE
Cikkszám:92DL82F6030-WH
Rendelhető 2-5 nap
38.833 Ft
DOUBLE LED MOVABLE SPOT LIGHT 2X30W 230V 4000K WHITE
Cikkszám:92DL82F6040-WH
Rendelhető 2-5 nap
38.833 Ft
