STELLAR DUBLIN SMD LED CSARNOKVILÁGÍTÓ 200W 5000-5500K IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Teljesítmény : | 200W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500 |
| Fényáram : | 20000lm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Méretek (mm) : | D:360/H:96 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium/Üveg |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | DUBLIN |
| Sugárzási szög : | 100° |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LONDON LED SMD CSARNOKVILÁGÍTÓ 100W 4000K IP65 110LM/W
Cikkszám:98LONDON100-W
Rendelhető 2-5 nap
20.825 Ft
LONDON LED SMD CSARNOKVILÁGÍTÓ 150W 4000K IP65 110LM/W
Cikkszám:98LONDON150-W
Rendelhető 2-5 nap
23.513 Ft
