STELLAR LED PANEL 40W 4000K 295x1195x30 100lm/W
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 40W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 4000lm |
| Átlagos élettartam : | 15000h |
| Márka : | STELLAR |
| Méretek (mm) : | 295x1195x30mm |
| Test színe : | White |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Aluminium |
| Garancia : | 2+0 |
| Alak : | Rectangular |
| Szerelési módszer : | Recessed mounting |
| Driver included : | Yes |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
STELLAR LED PANEL 40W 4000K 595x595x30 100lm/W
Cikkszám:99XPANEL020WN
Raktáron
-13%
KERET FELÜLETRE SZERELHETŐ LED PANELHEZ 295x1195mm FEHÉR
Cikkszám:92FRAME021W
Rendelhető 2-5 nap
8.859 Ft
