TL190 COB SÍNES LÁMPATEST 30W 220-240V 4000K 24° FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 30W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 2700lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:163/H:145 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | SKY TLOM |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
TL190 COB SÍNES LÁMPATEST 30W 220-240V 6400K 24° FEHÉR
Cikkszám:93TLOM190CW-WH
Rendelhető 2-5 nap
7.900 Ft
EL-6226 RECESSED SQUARE LED DOWNLIGHT 18W 3000K
Cikkszám:92EL62261830-WH
Rendelhető 2-5 nap
7.993 Ft
EL-6226 RECESSED SQUARE LED DOWNLIGHT 18W 4000K
Cikkszám:92EL62261840-WH
Rendelhető 2-5 nap
7.993 Ft
TL190 COB SÍNES LÁMPATEST 30W 220-240V 2700K 24° FEHÉR
Cikkszám:93TLOM190WW-WH
Rendelhető 2-5 nap
8.005 Ft
