TL2025 SÍNES LÁMPATEST 23W 2700K 24° FEHÉR 2 LINES
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 23W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700 |
| Fényáram : | 2300lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Méretek (mm) : | D:60/H:160 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Típus : | 2 lines |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | SKY TL |
| Szerelési módszer : | On track rail- 2 lines |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
TL2025 SÍNES LÁMPATEST 23W 4000K 24° FEKETE 2 LINES
Cikkszám:93TL202520W-BL
Rendelhető 2-5 nap
5.254 Ft
TL2025 SÍNES LÁMPATEST 23W 4000K 24° FEHÉR 2 LINES
Cikkszám:93TL202520W-WH
Rendelhető 2-5 nap
5.254 Ft
TL2025 SÍNES LÁMPATEST 23W 2700K 24° FEKETE 2 LINES
Cikkszám:93TL202520WW-BL
Rendelhető 2-5 nap
5.254 Ft
TL5 SÍNRE SZERELHETŐ ÜRES LÁMPATEST GU10 D57XH147mm FEKETE
Cikkszám:93TL5LEDBL
Rendelhető 2-5 nap
5.460 Ft
SKY TL2032 SÍNES LÁMPATEST GU10 2LINES D55x84x162 FEHÉR
Cikkszám:93TL2032-WH
Rendelhető 2-5 nap
5.047 Ft
