TL5020 COB SÍNES LÁMPATEST 20W 220-240V 4000K 36° FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 20W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1800lmlm |
| Márka : | STELLAR |
| Méretek (mm) : | D:93/H:125 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Típus : | 2 lines |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | SKY TL50xx |
| Szerelési módszer : | On track rail- 2 lines |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 36° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
TL5020 COB SÍNES LÁMPATEST 20W 220-240V 6400K 36° FEKETE
Cikkszám:93TL5020CW-BL
Rendelhető 2-5 nap
11.949 Ft
TL5020 COB SÍNES LÁMPATEST 20W 220-240V 2700K 36° FEKETE
Cikkszám:93TL5020WW-BL
Rendelhető 2-5 nap
11.949 Ft
CINEMA SKY LED SÍNES LÁMPATEST 15W 2700K 90° FEHÉR
Cikkszám:94CINEMA115WW-WH
Rendelhető 2-5 nap
11.765 Ft
TL5020 COB SÍNES LÁMPATEST 20W 220-240V 6400K 36° FEHÉR
Cikkszám:93TL5020CW-WH
Rendelhető 2-5 nap
12.196 Ft
TL5020 COB SÍNES LÁMPATEST 20W 220-240V 2700K 36° FEHÉR
Cikkszám:93TL5020WW-WH
Rendelhető 2-5 nap
12.196 Ft
TL5020 COB SÍNES LÁMPATEST 20W 220-240V 4000K 36° FEHÉR
Cikkszám:93TL5020W-WH
Rendelhető 2-5 nap
12.196 Ft
