TOBIA POST LIGHT 30W CCT BLACK
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Teljesítmény : | 30W |
| Színhőmérséklet (K) : | CCT:3000/4000/6500K |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 3620lm |
| Test színe : | Black |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Az anyag típusa : | Resin+ PMMA |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 121lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
