TOBIA POST LIGHT 40W CCT BLACK
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Teljesítmény : | 40W |
| Színhőmérséklet (K) : | CCT:3000/4000/6500K |
| Foglalat : | Gx5.3 |
| Fényáram : | 5160lm |
| Test színe : | Black |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Fényforrások száma : | 4 |
| Az anyag típusa : | Resin+ PMMA |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 129lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GLOBE 250 LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 2x6W 4000K H2050 IP55
Cikkszám:96G250GB2L-BL
Rendelhető 2-5 nap
105.178 Ft
GLOBE 250 OPAL LED LIGHT 2x8.5W CCT H2050 IP55
Cikkszám:96G250GB2LOP-BL
Rendelhető 2-5 nap
86.359 Ft
GOLIA LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 8W 4000K H2100 IP55 FEKETE
Cikkszám:96GOLIAGG-BL
Rendelhető 2-5 nap
75.629 Ft
