TRIPLE LED SPOT LIGHT 3X15W 230V 4000K WH+EMERGENCY KIT
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 3x15W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 3150lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:363/W:138/H:98 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 345x120 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Alak : | Négyszögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
TRIPLE LED SPOT LIGHT 3X15W 230V 4000K BL+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL81F4540-BLE
Rendelhető 2-5 nap
62.479 Ft
TRIPLELED SPOT LIGHT 3X15W 230V 3000K WH+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL81F4530-WHE
Rendelhető 2-5 nap
62.479 Ft
DOUBLE LED SPOT LIGHT 2X30W 230V 3000K BL+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL82F6030-BLE
Rendelhető 2-5 nap
61.801 Ft
DOUBLE LED SPOT LIGHT 2X30W 230V 4000K BL+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL82F6040-BLE
Rendelhető 2-5 nap
61.801 Ft
DOUBLE LED SPOT LIGHT 2X30W 230V 3000K WH+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL82F6030-WHE
Rendelhető 2-5 nap
59.477 Ft
DOUBLE LED SPOT LIGHT 2X30W 230V 4000K WH+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL82F6040-WHE
Rendelhető 2-5 nap
59.477 Ft
