TÜKRÖS LED LÁMPATEST 8W 4000K IP44 L400mm
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 8W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 504lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:400/H:106/W:42 |
| Test színe : | Alumínium/Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium/PC |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | MIRROR LIGHT |
| Alak : | Négyszögletes |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 63lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
