TUYA OKOS SAROK LÁMPA CCT 1.4m SZETT
Leírás és Paraméterek
| Méret : | L:1400mm |
| Fényforrás színe : | CCT (3000K & 6500K) |
| Kimeneti feszültség : | 12VDC |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Bemeneti feszültség : | 220-240V |
| Típus : | Smart light CCT+IC |
| Garancia : | 3+0 |
| Driver included : | 12V(1A) |
| LED (db) : | 120 CCT |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
