VEGA10 LED REFLEKTOR 10W SLIM
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 10W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500 |
| Fényáram : | 900lmlm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Fényforrás színe : | Fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:90/H:66/W:18 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | VEGA SLIM |
| Érzékelők : | Nem |
| Sugárzási szög : | 110° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED fényvető LFX 10W 4000K 900LM IP65 FEHÉR
Cikkszám:FAMA-5900280978288-C65LFX010WH4K
Rendelhető 2-5 nap
4.015 Ft
