VEGA50 SLIM 50W LEDES FÉNYVETŐ WITH SENSOR 3000K WHITE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 50W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 4500lmlm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Fényforrás színe : | Meleg fehér |
| Méretek (mm) : | 154*200mm |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium/Műanyag |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | VEGA |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
SZENZOROS LED REFLEKTOR VEGA50 SLIM SMD 50W FEHÉR
Cikkszám:98VEGA50SENSLIM-WH
Rendelhető 2-5 nap
9.651 Ft
